Als voetbalvereniging op de kleinere dorpen Varik en Heesselt is SV Waalkanters van grote betekenis voor de jeugd. Die gedachte steunt Marja Willekes van
Tom Willekes/Varik
De keuze om mede hoofdsponsor van de jeugdafdeling van SV Waalkanters te worden was daarmee gemaakt.
De jeugdafdeling van voetbalvereniging SV Waalkanters staat momenteel volop in de aandacht. Sportief worden er door diverse teams goede resultaten behaald en de aanwas van F-pupillen en kabouters is groot. Het blijft echter ook zo dat in de iets oudere jeugdteams nieuwe leden meer dan welkom zijn. Sinds kort is er binnen de vereniging een jeugdcoördinator aangesteld die als taak heeft de gehele jeugdafdeling op voetbaltechnisch vlak verder te ontwikkelen.
Dit is een voorbeeld van de vele initiatieven van de zeer actieve jeugdcommissie van sv Waalkanters. Financieel wordt een en ander mede mogelijk gemaakt door de zeer betrokken hoofdsponsor van de jeugdafdeling: Tom Willekes, Loodgieter – CV en Sanitair uit Varik. www.tomwillekes.nl
Daarnaast is er het recent opgerichte Jeugdfonds SV Waalkanters, waar sponsors aan deelnemen die extra activiteiten mogelijk willen maken, specifiek gericht op de jeugdleden van de vereniging.